| by admin | No comments

TOP 3 kredyty gotówkowe dla zadłużonych w 2019!

Firmy pożyczkowe oferujące zobowiązania dla osób zadłużonych mają na uwadze ich trudną sytuację finansową, dlatego swoje propozycje przystosowują tak, by nie tylko mieć w ofercie produkt, który teoretycznie jest dla nich przeznaczony, ale w praktyce niemożliwy do uzyskania, ale by realnie pomóc takim osobom i móc udzielić im zobowiązania, ale na korzystnych warunkach dla obu stron. Oto trzy najchętniej wybierane produkty finansowe dla zadłużonych w 2019 roku!

1. Ratalny kredyt dla zadłużonych w 2019

Długoterminowe kredyty gotówkowe dla zadłużonych nie są łatwe do uzyskania. Banki nie mają dla takich klientów żadnych produktów, natomiast wiele firm pożyczkowych odmawia klientom, którzy mogliby być niesolidni. Tylko niektóre proponują specjalnie stworzone produkty, jednak konieczne jest spełnianie wielu innych wymagań. W przypadku ratalnych kredytów dla zadłużonych jednym z najtrudniejszych jest znalezienie poręczyciela. Gwarant nie tylko poświadcza solidność wnioskującego, ale dodatkowo:

przez umowę poręczenia poręczyciel zobowiązuje się względem wierzyciela wykonać zobowiązanie na wypadek, gdyby dłużnik zobowiązania nie wykonał” (Art. 876 Kodeksu cywilnego ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r).1

2. Kredyty na oświadczenie bez baz

To niezwykle korzystna opcja dla osób z negatywną historią kredytową. Sprawdzanie baz to tylko jedna z możliwości oceny ryzyka związanego z udzieleniem zobowiązania. Inną są informacje uzyskane od klienta w formie oświadczenia. Wnioskujący wskazuje w nim wysokość i źródło swoich dochodów. Na tej podstawie instytucja finansowa może ocenić, czy wnioskujący będzie w stanie spłacić zobowiązanie. To najlepsze kredyty gotówkowe dla zadłużonych w 2019 roku!

3. Kredyty gotówkowe dla zadłużonych bez konta w banku

Możliwość zaciągnięcia zobowiązania przez internet, ale wypłacenia gotówki w oddziale Poczty Polskiej to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie posiadają rachunku bankowego, nie mają środków na wykonanie przelewu weryfikacyjnego lub nie chcą otrzymać zobowiązania na konto.

1https://www.arslege.pl/istota-umowy-poreczenia/k9/a6399/